הפעילות של אור לעתיד פתרונות פיננסיים החלה בשנת 2014 כקבוצת כלכלנים ומשפטנים העוסקת באשראי לפרטיים ולחברות ומתמחה בתחום המשכנתאות. הקבוצה מגייסת, מתכננת ומנהלת אשראי בנקאי לכל מטרה כנגד שיעבוד נכסי נדל"ן וגם הלוואות ללא בטחונות כמוצר משלים למשכנתא לצרכים שונים. בין השנים 2014 ועד היום נתנו אנשי המקצוע של אור לעתיד פתרונות פיננסיים שרות ליותר מ 1500 לקוחות.

בין עובדי החברה ישנם עורכי דין ומומחי אשראי ומשכנתאות בוגרי המערכת הבנקאית הפועלים בכמה תחומים עיקריים: משקי בית, נדל"ן מסחרי, קבוצות רכישה ובחינה משפטית של הסכמי ההלוואה.

פתרונות משכנתא מתקדמים – מקצועיות יושרה ושקיפות

אור לעתיד פתרונות פיננסיים מהווה שחקנית בכירה בשוק המשכנתאות שנשלט באופן כמעט בלעדי ע"י הבנקים. תפקידו של איש המקצוע של אור לעתיד פתרונות פיננסיים הוא להיכנס לנעלי הלקוח ולראות כיצד ניתן לתכנן את ההלוואה הטובה ביותר עבורו כמייצג בלעדי של הלקוח אל מול המערכת הבנקאית. 

אור לעתיד פתרונות פיננסיים הינה חברה אובייקטיבית ואינה מתוגמלת ע"י שום בנק/ מוסד פיננסי כזה או אחר, ועל פי כן פועלת ללא העדפה למוסדות הפיננסים השונים כך שלא נוצרים ניגודי עניינים בין המוסד הפיננסי המלווה ובין הלקוח בשום שלב של הפעילות. החברה גובה שכר טרחה עבור שירותיה על סמך תוצאות והצלחה בלבד.

מבנה עסקי זה מאפשר ניצול משאביה של החברה במיקוד טיב הסכם ההלוואה מנקודת מבטו של הלווה ומאפשר פעילות הוגנת ישרה ושקופה לאורך כל הדרך תוך התייחסות על צורכי הלקוח בהווה ובעתיד. 

אור לעתיד

יחס וליווי אישי צמוד לאורך הדרך                    

לכל לקוח מותאם איש מקצוע בליווי אישי מלא לאורך כל תהליך לקיחת האשראי, מכאן שהחברה אינה מחויבת לשום מכסת בקשות להלוואה המועברים לבנק או לכל מוסד פיננסי. התהליך מתנהל כשכל משפחה או עסק נבחנים כיחידה נפרדת ועצמאית. 

השירות הניתן ע"י אור לעתיד פתרונות פיננסיים כולל את כל השרותים הנלווים: ניהול מו"מ מול בנקים וחברות הביטוח, שמאות מקרקעין, רישומים בטאבו וכו', בדיקת התיק הביטוחי וכלכלת המשפחה. במידה והחברה אינה מספקת בפועל אישור להסכם ההלוואה היא איננה זכאית לשכר טרחה וזאת על פי הסכם השירות בין החברה ללקוחות. 

אור לעתיד פתרונות אשראי מקיפים - גם לעסקים 

כחלק מהחזון למתן פתרונות פיננסים מקיפים החליטה החברה להיכנס בשנים האחרונות גם לתחום פתרונות פיננסים לעסקים וזאת דרך הקרן להלוואה בערבות המדינה, קרנות חוץ בנקאיות הנותנות מענה בתחום האשראי העסקי וכמו כן באמצעות משכנתא לעסקים ע"ח נכס קיים ומתן משכנתאות עסקיות. בנוסף אור לעתיד נותנת ייעוץ וליווי לעסקים במגוון תחומים (שיווקי,פיננסי, ארגוני וכו') ומקיימת גם סדנאות לכלכלת המשפחה לעצמאים.  

 

 

אור לעתיד - לוגו