להשתחרר מהתלות בבנקים: אשראי חוץ בנקאי באור לעתיד – לעסקים שרוצים יותר, ומהר

באופן מסורתי, כשאנחנו חושבים על אשראי אנחנו חושבים על הבנק. עם הבנק, כמובן, מגיעה הבירוקרטיה, הזמינות המוגבלת ושלל חוקים והגבלות. בשנים האחרונות, מתוך מודעות לצורך הגובר בכלי אשראי גמישים, זמינים ודינמיים, משרד הכלכלה אישר כניסה של שחקנים חדשים לשוק האשראי. המרוויחים הגדולים הם הלווים הפרטיים והעסקיים, שנהנים כעת משוק תחרותי וער.

האשראי החוץ בנקאי בישראל מגיע מכמה מקורות. העיקריים שבהם הן קרנות שונות, המעניקות הלוואות לעסקים (, כגון הסוכנות היהודית, קרנות קורת ועוד). לצד מקורות אלה ישנם גופים שונים המעניקים אשראי ללא ערבות המדינה, באופן ישיר מול הלווים.

בכל מקרה, שוק האשראי מפוקח היטב על ידי המדינה, ואנו, באור לעתיד, פועלים אך ורק מול גופים מפוקחים, איתנים ובעלי היצע אשראי אטרקטיבי לעסקים, על סמך היכרות ישירה ועדכנית עם שוק האשראי הישראלי והשחקנים הפועלים בו.

איזה יתרונות גלומים בשימוש באשראי חוץ בנקאי לעסקים?

אשראי חוץ בנקאי מציע כמה וכמה יתרונות מובהקים על פני האשראי הבנקאי (שגם לו בהחלט יש מקום, כמובן בהתאם לצרכים ולתנאים הקונקרטיים). היתרונות של האשראי החוץ בנקאי נובעים בעיקרם מכך שזהו שוק דינמי שיש בו תחרות משמעותית על לקוחות, ולכן גם מגוון עשיר של אפשרויות. המערכת החוץ-בנקאית, בנוסף, נוטה להיות מסורבלת פחות מהבנק, ולעיתים רבות לדרוש בטחונות נמוכים יותר מאלה שנדרשים על ידי הבנק בהלוואות מקבילות.

חלק מהצעות האשראי החוץ-בנקאי מציעות תקופת גרייס של 12 חודשים ופריסה נוחה לטווח ארוך, ויתרון נוסף המגולם בהן הוא העובדה שאשראי חוץ-בנקאי ברוב המקרים אינו נשען על האובליגו הבנקאי, ומאפשר לעסקים, במיוחד בזמנים קריטיים של צמיחה והתפתחות, לעשות שימוש בכלי אשראי זמין, נוח ובלתי מכביד.

איך זה עובד? תהליך בקשת אשראי חוץ בנקאי באור לעתיד

שוק האשראי החוץ בנקאי, יותר עתיר אפשרויות וכלים, מצריך היכרות מעמיקה עם התנאים וההצעות העדכניות והאטרקטיביות ביותר. בשוק כזה יש יתרון מובהק לגופים כמו אור לעתיד, שנהנים ממוניטין וכושר מיקוח, וליוו בהצלחה אלפי עסקים לפתרונות האשראי המיטביים עבורם. בשוק כזה, המומחיות שלנו שווה לכם ממון רב, וגם חסכון ניכר בכאב ראש וחשש מפני טעויות ופספוס הזדמנויות.

כחברה עצמאית לחלוטין, אנחנו באור לעתיד מחוייבים אך ורק להצלחה שלכם. האינטרס שלנו הוא האינטרס של לקוחותינו: אשראי מהיר, משתלם ככל האפשר ובתנאים שישמרו על האינטרסים שלכם ויקדמו את הצלחתכם.

תוכנית עסקית מאת המומחים של אור לעתיד: מרכיב חיוני להצלחה שלכם

בכל פניה לבקשת אשראי חוץ בנקאי, העסק יתבקש להציג תוכנית עסקית. כמובן, ככל שהתוכנית העסקית מקיפה יותר, פרקטית יותר, הנשענת על הבנה טובה של פעילות העסק העכשוויות והעתידית, הענף שאתם פועלים בו ושאר משתנים עסקיים קריטיים להצלחה, כך גוברים הסיכויים שבקשתכם תאושר.

המומחים של אור לעתיד כתבו מספר רב של תוכניות עסקיות מעולות שהפכו לא רק מנוף לגיוס אשראי מוצלח, אלא בעיקר למפת דרכים להצלחה עסקית, עם יעדים ברורים ולוחות זמנים מדוייקים להשגתם.

כחברה שמכירה ועובדת באופן צמוד ורציף במשך השנים עם הגופים הממונים על אישור ההלוואות הנ"ל אנו מכירים את הדרישות והפעולות הנדרשות לקבלת תשובה חיובית בבקשות אלו כך שנכתוב עבורכם את התוכנית העסקית הטובה והנכונה ביותר, תוך התחשבות במכלול התנאים העסקיים שבמסגרתם אתם פועלים.כך יהיה לכם קל הרבה יותר לגייס אשראי, וגם לצעוד בדרך להצלחה.

 

גיוס אשראי חוץ בנקאי לעסקים