לגייס אשראי לטובת העסק בקלות ובתנאים מעולים. אור לעתיד מציגים: משכנתא לעסקים כפי שלא הכרתם

קניית ציוד חדש; שיפוץ משמעותי של בית העסק; בניית נוכחות חזקה באינטרנט או התרחבות למקומות חדשים. כמעט כל עסק זקוק לאשראי כדי לגדול ולנצל הזדמנויות חדשות. בשוק אשראי עתיר מכשירים כמו השוק הישראלי ישנן אפשרויות רבות לגייס אשראי לעסק, אך לא רבים מספיק מכירים את האפשרות של משכנתא לעסקים, שמציע אשראי מעולה בתנאים שקשה מאוד להתחרות בהם.

אם אתם בעלי נכס פרטי הרשום על שמכם שאין עליו משכנתא, או שהנכס ממושכן בפחות מ-50% מערכו, אתם זכאים לקבל משכנתא מהבנק ולגייס הון עבור העסק בתנאים שלא תוכלו למצוא כמעט באף אפיק גיוס אשראי אחר.

סכומים גדולים בריבית נמוכה ובפריסה נוחה: היתרונות הברורים של משכנתא לעסקים

למשכנתא לעסקים כמה וכמה יתרונות משמעותיים על פני הלוואות במסלולים אחרים, בנקאיים או חוץ בנקאיים. בעלי עסקים עם נכס פרטי על שמם ללא משכנתא (או שהנכס ממושכן בפחות מ-50% מערכו) עשויים להרוויח זמן וממון רב אם יבחנו את האופציה של משכנתא לעסקים כאפיק אשראי אפשרי. היתרונות, כאמור, נכבדים:  

  1. סכום הלוואה גבוה. מכיוון שהנכס שלכם מציע בטוחה באיכות גבוהה מאוד עבור הבנק, תוכלו לקבל סכום הלוואה גבוה מבאפיקים אחרים. מה שיקבע את הסכום שתוכלו לקבל הוא שווי הנכס שברשותכם, ויתרת המשכנתא הקיימת עבור הנכס (אם קיימת כזו).
  2. פריסה נוחה לזמן ארוך. במשכנתא לעסקים תנאי ההחזר מאפשרים פריסה של התשלומים לשנים ארוכות, כלומר תשלומים חודשיים קטנים יותר, ונטל נמוך יותר על התזרים של העסק.           
  3. ריבית נמוכה יותר. גם במה שנוגע לריבית שתשלמו על ההלוואה, הביטחון שהנכס שלכם מקנה לבנק מזכה אתכם בשיעור ריבית נמוכים ואטרקטיביים במיוחד ביחס לאפיקי גיוס אשראי אחרים. החיסכון בזמן ובממון בטווח הארוך הינו עצום.
  4. מרווח נשימה לאשראי העסקי. היות ומשכנתא לעסקים מתבצעת בחשבון הפרטי של בעל העסק, האשראי העסקי נותר פנוי, ומאפשר התנהלות חופשית יותר בתכנון וניהול העסק. 
  5. גמישות ייחודית. המשכנתא לעסקים הינה משכנתא לכל דבר, וכפופה לכל הכללים הרלבנטיים, אשר פעמים רבות מיטיבים עם הלווה ביחס להלוואות רגילות. משכנתא, למשל, ניתן למחזר בקלות (כלומר לקצר או להאריך את משך ההחזר בהתאם ליכולת הפיננסית או שינוי מסלולי המשכנתא בתקופה שהריבית יורדת באופן משמעותי). גם הגמישות הזו מציעה יתרון מובהק של משכנתא לעסקים על פני הלוואות רגילות אשר מציעות תנאי החזר קשיחים ולעיתים רבות בלתי ניתנים לשינוי מבחינה פרקטית. 
  6. ניתן לכל סוגי העסקים.בניגוד לאפיקים אחרים בהם הגורם הממן דורש לדעת (בין היתר באמצעות תכנית עסקית) באיזה ענף עוסק העסק , באמצעות משכנתא לעסקים לא קיימת התניה כזו-הכסף שאתם מעוניינים לגייס הוא נגזרת של אותם כללים שנקבעו ע"י הבנק בענף המשכנתאות.באפיק זה אין צורך בהצגת תכנית עסקית בכדי לשכנע את נותן האשראי לספק לנו את ההון הדרוש.בנוסף עסקים מסויימים שבד"כ לא מקבלים הלוואות באפיקים אחרים הן בלא מעט מהמקרים בגלל ענף העיסוק שקיים בו סיכון מבחינת נותני האשראי (מדובר בעיקר בענף המסעדות אך קיימים גם ענפים נוספים).

משכנתא לעסקים באור לעתיד: האשראי שאתם צריכים, בתנאים הטובים ביותר בשוק

גיוס אשראי הוא אחד האספקטים הרגישים והחשובים של ניהול עסק. כדי לגייס את האשראי שהעסק שלכם זקוק לו יש צורך הן במבט מקצועי על מכלול התנאים שבהם פועל העסק והן במומחיות בגיוס אשראי לעסקים. אנחנו באור לעתיד מציעים ללקוחותינו את מארג הידע, הניסיון והיכולות שיבטיח את הצלחתם בגיוס האשראי לו הם זקוקים, בתנאים הטובים ביותר.

כחברה בעלת מוניטין בשוק האשראי הישראלי, בעלת צוות מומחים עם תחומי התמחות מגוון, לנו באור בעתיד היכרות צמודה עם המסלולים המוצעים בכל רגע ויכולת מיקוח בכדי להשיג עבור לקוחותינו את העסקה הטובה ביותר.

עם אור לעתיד לצידכם תקבלו לא רק ליווי צמוד והדרכה בכל שלבי גיוס האשראי, אלא גם את הביטחון המלא שהעסק שלכם מטופל בידיים מקצועיות ומנוסות.

עם שנים ארוכות של ניסיון בגיוס אשראי לעסקים ואינספור  לקוחות מרוצים, המומחים של אור לעתיד ילוו גם אתכם בדרך לגיוס אשראי מוצלח. באחריות. 

 

אשראי בנקאי ע"ח נכס קיים- אור לעתיד