משכנתא לכל מטרה:מינוף מושלם לחלום שלכם

לשפץ את הבית, לצאת לטיול ארוך, לקנות את הרכב המפנק ביותר,לפרוע חובות מעיקים או לקנות נכס להשקעה. משכנתא לכל מטרה תגשים לכם את החלום

אנחנו מחכים לרגע שבו נוכל לפרוץ קדימה, להגשים חלום ולעלות ברמת החיים. לשפץ את הבית, כדי שיהיה נעים יותר, לקחת תרמיל על הגב ולצאת לטיול חלומי של חודשים במקומות שמעולם לא ראינו, או לקנות את הרכב החדש, המפנק והנוח ביותר. ולפעמים, הדבר הכי חשוב לנו הוא לפרוע חובות קיימים שיש עליהם ריבית גבוהה, ולממן זאת באמצעות הלוואה זולה ונוחה יותר.

לא חשוב מהי המטרה שלנו, לעיתים קרובות אנו נזדקק לפתרון מימון. מי שבבעלותם יש נכס עם או ללא משכנתא, נמצאים בעמדת יתרון מובהקת. עבורם ישנו הפתרון הפיננסי משכנתא לכל מטרה. פתרון זה, שלא רבים מודעים לקיומו, מאפשר לקבל מימון מהבנק בתנאים נוחים ביותר, זולים משמעותית מהלוואה רגילה.

משכנתא לכל מטרה היא כלי מצויין וזמין להשגת סכומי כסף משמעותיים בריבית נמוכה ובפריסת תשלומים נוחה לטווח ארוך. בין אם מדובר בהורים שרוצים לעזור לילדיהם בהשגת הון ראשוני לקניית בית, או אדם המעוניין לקנות נכס להשקעה מניבה או לכל מטרה אחרת, תוכלו לקבל משכנתא לכל מטרה על נכס הקיים ברשותכם ולגרום לכל אלה להפוך למציאות

אנחנו, באור לעתיד, נבין יחד אתכם את הצרכים והיכולות שלכם נשקף בפניכם את כל האפשרויות העומדות לרשותכם, נשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר ונסייע לכם במציאת האיזון המדויק בין יכולת ההחזר לרצון לסיים את החזרת המשכנתא בזמן הקצר ביותר. וכל זאת בליווי מלא ובטיפול של מיטב המוחות הכלכליים ועו"ד שדואג לכל ההיבטים המשפטיים כולל רישומי טאבו, סוגיות משפטיות למינהן באם קיימות והכי חשוב בחתימות בבנק הוא יתלווה אליכם ויוודא שאתם מקבלים בדיוק מה שהובטח לכם

המומחים שלנו לייעוץ פיננסי, שלהם הבנה מעמיקה במכלול הרכיבים של התנהלות פיננסית לעסקים ולפרטיים, יעזרו גם לכם לחסוך סכומים ניכרים ולהגשים את החלומות שלכם במהירות ובאחריות המירבית.

האם משכנתא לכל מטרה מתאימה לכם?

האם אתם בעלי נכס הרשום על שמכם בטאבו/מנהל מקרקעי ישראל? האם יתרת המשכנתא הקיימת שלכם מהווה פחות מ-50% משווי הנכס שברשותכם? אם התשובה לשתי השאלות האלה היא "כן", הסיכויים גבוהים שאתם זכאים למשכנתא לכל מטרה.

מעוניינים לדעת עוד על זכאותכם האפשרית למשכנתא לכל מטרה? צרו קשר עם המומחים של אור לעתיד ללא עלות וללא התחייבות. יחד, נמצא עבורכם את הפתרון הטוב ביותר.

מה היתרונות של משכנתא לכל מטרה על הלוואה רגילה?

  • ריבית. הריביות שתשלמו על משכנתא לכל מטרה נמוכות באופן משמעותי מהריביות על הלוואה רגילה. פירוש הדבר הוא חיסכון שיכול להסתכם בעשרות אלפי שקלים ולעתים מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא.
  • פריסה נוחה. בשונה מהלוואה רגילה, משכנתא לכל מטרה מאפשרת את פריסת ההחזרים למשך תקופה של עד 30 שנה
  • החזר חודשי נמוך. הצירוף של ריבית נמוכה ופריסה לשנים רבות מאפשר החזר חודשי נמוך, שלא מעיק על התקציב ולא מגביל את תחושת החופש הכלכלי.  
  • שקט נפשי. במקום להחזיר מספר הלוואות מגורמים שונים, עם ריביות שונות ומנגנוני גבייה שונים, משכנתא לכל מטרה נותנת את הוודאות של סכום אחד, ריבית אחת והחזר אחד, נוח וידוע מראש. 

אור לעתיד: לוודא שתקבלו את הטוב ביותר

להתרוצץ בין בנקים כדי לעשות סקר שוק, להתמקח מול הבנק על שיעורי הריבית, לדאוג לרישומים בטאבו, לדאוג לביצוע השמאות ולהגעתה לידי הבנק, להתמצא במכתבי כוונות ובשטרי סילוק או פשוט להיעזר במומחים למשכנתאות של אור לעתיד ולהגיע לבנק רק פעם אחת, למעמד החתימה

התנהלות מול גופים בירוקרטיים סבוכים, כאלה שלא תמיד שמים לנגד עיניהם את טובתכם ולא מסוגלים לתת לכם את הקשב המלא, היא אתגר שמתאים ליחידי סגולה. כשעתידכם הכלכלי מונח על הכף וכל החלטה נושאת השלכות לשנים רבות קדימה, חיוני שיהיה לצידכם יועץ מסור, מנוסה ומומחה בתחומו.

תפקידנו באור לעתיד הוא לצייר עבורכם את הדרך הטובה והבטוחה ביותר להצלחה וביטחון כלכליים. לנו אין כל עניין "למכור" לכם משכנתא במסלול כזה או אחר.אנחנו 100% בצד שלכם! וכגורם אובייקטיבי שאינו מתוגמל ע"י אף בנק או גורם פיננסי אחר אנו מחוייבים להשיג לכם את תמהיל המשכנתא האופטימלי שיתאים בדיוק לתא המשפחתי הייחודי שלכם.

כגוף מוכר ומוביל בתחומו, לאור לעתיד יתרונות ברורים בענף המשכנתאות: כושר המיקוח הייחודי שלנו מהווה תועלת ייחודית עבורכם שתבוא לידי ביטוי בחסכון אדיר שיפנה לכם את הכסף לדברים שבאמת חשובים לכם. בנוסף, אנחנו באור לעתיד לא בוחרים מראש משכנתא עבורכם, אלא מוציאים מכרז בין הבנקים כדי לוודא שתקבלו את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.

כשמדובר במשכנתא לכל מטרה כמקור מימון להגשמת מטרה חשובה, המומחיות הייחודית שלנו בהבנת שוק המשכנתאות המורכב היא נכס אמיתי עבורכם.

 

הגדלת משכנתא - אור לעתיד