ליטול משכנתא חדשה או למחזר את הקיימת, לקנות נכס חדש או למנף נכס קיים לטובת הגשמת חלום: כל הדרכים מובילות לפתרונות משכנתא מעולים באור לעתיד

נטילת משכנתא היא צעד בעל חשיבות מכרעת לעתידכם הכלכלי. רכיבי המשכנתא השונים, כמובן, חשובים מאוד כל אחד בפני עצמו: הסכומים הגבוהים, מאות אלפי או מיליוני שקלים לעיתים, תשלומי הריבית, השנים הארוכות שבהן מתקיים החזר המשכנתא, הבירוקרטיה הרבה הנלווית לעניין – כל אלה הופכים את המשכנתא להחלטה רבת משמעות. 

כשאתם עומדים בפני נטילת משכנתא, או מעוניינים לבדוק כיצד ניתן לשפר את תנאיה של משכנתא קיימת, חשוב שתיעזרו בשירותיהם של מומחים לתחום.

באור לעתיד אנחנו מתמחים בייעוץ וליווי בתחום המשכנתאות, עם שנות ניסיון רבות, מוניטין מעולים, יכולת מיקוח הנובעת מהיקף פעולה נרחב, והיכרות מקצועית ומעודכנת עם כלל המסלולים והאפשרויות בשוק המשכנתאות הישראלי.

הליווי והייעוץ שלנו בתחום המשכנתאות באור לעתיד כולל את האספקטים הפיננסיים, המשפטיים והבירוקרטיים, והוא מכסה את מגוון שימושי המשכנתא בשוק הישראלי העכשווי. שירותנו כוללים: 

ליווי משכנתא בפרוייקטים חדשים

בעסקה מול קבלן, בין אם מדובר בפרוייקט מחיר למשתכן,עסקה בקבוצת רכישה, בתמ"א 38 או בפינוי בינוי, הצעד הנבון והאחראי הוא להיעזר בשירותיהם של מומחים לענף, שלהם הידע הפיננסי, המשפטי והתכנוני הנדרש כדי לתת את הליווי האיכותי ביותר. אנחנו באור לעתיד נסייע לכם בבחירת ובהשגת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם ובהבטחת האינטרסים שלכם בחוזים המשפטיים מול הבנק 

כמשרד מוביל בתחום הייעוץ הפיננסי, עם התמחות ארוכת שנים בייעוץ מקיף למשכנתאות, אנחנו באור לעתיד מציעים ללקוחותינו ליווי צמוד בכל שלבי נטילת המשכנתא, מאת צוות מומחים מובילים לפיננסים ובליווי עורך הדין מומחה לנדל"ן.

מחזור משכנתא

משכנתא שנלקחה בתנאים שאינם מיטביים עבורכם, או כזו שנלקחה במצב כלכלי שונה מזה שאתם נמצאים בו כרגע (או מתקדמים לקראתו) וללא משא ומתן מבוסס ידע מקצועי מול הבנק הרלבנטי עלולה לעלות לכם משמעותית יותר מן המתחייב מערך הנכס ויכולת ההחזר שלכם. לא חבל?

בבדיקה מקצועית מטעמנו, אנו באור לעתיד נבחן את הכדאיות של מיחזור משכנתא עבורכם, בתהליך שקוף ובשיתופכם המלא. מיחזור כזה, במידה ונכון עבורכם, עשוי לחסוך עבורכם סכומי כסף ניכרים בהשוואה להחזר המשכנתא הקיימת, ולפעמים גם יוכל לקצר את פרק הזמן הדרוש להחזר מלא.

משכנתא חוץ בנקאית

באור לעתיד אנו מאפשרים ללקוחותינו גישה למשכנתאות חוץ בנקאיות הממומנות על ידי גופים פיננסיים מוכרים ומפוקחים על ידי המדינה, במסלולים בדוקים, מוכחים ומוגנים מבחינה חוקית וכלכלית. עבורכם, משכנתא חוץ בנקאית דרך אור לעתיד היא הסכם פיננסי בטוח ואיתן לחלוטין.

בין היתרונות בולטים של משכנתא חוץ בנקאית דרך אור לעתיד:

  • אחוזי מימון גבוהים משמעותית מאלה המוצעים על ידי הבנקים (עד 75% על נכס חדש, עד 65% על נכס קיים, בין בהגדלה של משכנתא קיימת או בגיוס משכנתא ראשונה על נכס קיים)
  • במידה ויש צורך בערב, הערב אינו חייב להיות קרוב משפחה

ריביות אטרקטיביות, הנשענות על המומחיות הפיננסית ויכולת המיקוח הייחודית של אור לעתיד מול הגופים הפיננסיים המובילים בישראל.

משכנתא לכל מטרה

האם אתם בעלי נכס הרשום על שמכם בטאבו/מנהל מקרקעי ישראל? האם יתרת המשכנתא שלכם מהווה פחות מ-50% מערך הנכס? אם התשובה לשתי השאלות האלה היא "כן", הסיכויים גבוהים שאתם זכאים למשכנתא לכל מטרה.

אנחנו, באור לעתיד, נדריך אתכם בלקיחת משכנתא לכל מטרה. אנחנו נעזור לכם להבין בצורה מיטבית את הצרכים והאפשרויות העומדים לרשותכם, נשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר ונסייע לכם במציאת האיזון המדויק בין יכולת ההחזר לרצון לסיים את החזרת המשכנתא בזמן הקצר ביותר.

משכנתא למסורבים

אתם עומדים לפני הגשמת חלום הכרוך בהוצאה משמעותית: קניית דירה למגורים או להשקעה, שיפוץ או טיול גדול. כשאתם ניגשים לבנק לברר כיצד תוכלו להיעזר בשירותיו, מתברר לכם שהבנק מסרב לאשר לכם המשכנתא המיוחלת. אם גם אתם נקלעתם למצב הזה, אין סיבה להתייאש. אנחנו, באור לעתיד, יכולים לסייע לכם לממש את החלום על ידי שימוש במקורות מימון חוץ בנקאיים.

המומחים של אור לעתיד יסייעו לכם במציאת פתרון המימון הטוב ביותר עבורכם, תוך שמירה קפדנית על זכויותיכם ומתוך תשומת לב מירבית להבטחת עתידכם הפיננסי.

אנו באור לעתיד רואים את המשכנתא החוץ בנקאית לא כפתרון של קבע, אלא כפתרון ביניים שנועד לסייע לכם לחזור ולקבל משכנתא מהבנקים תוך פרק זמן קצר יחסית (של שנתיים בממוצע).

ייעוץ משכנתא באור לעתיד: 100% של ביטחון, אחריות ומקצועיות

אם אתם עומדים בפני נטילת משכנתא או מעוניינים לבדוק מהן האפשרויות הטובות ביותר העומדות בפניכם לקבלת מימון לקניית בית, להשקעה או הגשמת חלום אחר – צרו קשר עם המומחים למשכנתאות של אור לעתיד. אנחנו נסייע לכם להגשים את החלום במהירות, בקלות, ובדרך המשתלמת ביותר עבורכם. באחריות.