ייעוץ להקמת עסק

לבוא מוכנים, לפעול בביטחון מהרגע הראשון. לא פותחים עסק חדש בלי לקבל ייעוץ ממומחה

חושבים להקים עסק חדש? אתם כבר בצעדים הראשונים של הרצת עסק חדש? ברכות! אנחנו מאחלים לכם צמיחה והצלחה. עסק חדש הוא חלום חדש, והוא תמיד מלווה בלבטים, חששות ותקוות לעתיד. ההצלחה העסקית שלכם, עם זאת, אינה תלויה רק בכוונות טובות ועבודה קשה. ההצלחה העסקית שלכם תלויה לא פחות בתכנון חכם ובעבודה שיטתית ומסודרת שלוקחת בחשבון את כלל המשתנים והמאפיינים של העסק והשוק שבו אתם בוחרים לפעול.

כשניגשים להקמת עסק חובה לבנות תוכנית עסקית מפורטת, מהוקצעת, כזו שלוקחת בחשבון תנאים ויכולות ומציבה יעדים ברורים, עם לוחות זמנים מוגדרים היטב. לצד התוכנית העסקית, ואפילו עוד בטרם ניגשים לכתוב אחת, חשוב להכיר ולהבין את תנאי השוק, ללמוד איך להתנהל עם ספקים ונותני שירותים מצד אחד והבירוקרטיה הישראלית מצד שני.

כשזה נוגע להצלחת העסק שלכם, אין חוכמות: אתם חייבים להיות מוכנים.

כיצד להחליט מה ההוצאות הראשונות החשובות ביותר, ולמה לדאוג קודם כל? איך ואיפה לרשום את העסק, ולאילו הליכי רישוי צריך להתכונן? איך להיות מוכנים מבחינה תפעולית ופיננסית בטווח המיידי, הבינוני והארוך? כמה אתם אשראי תצטרכו לגייס, ומאיפה כדאי לגייס את האשראי? כיצד תחצרואת היסודות התדמיתיים והכלכליים שיאפשרו לעסק שלכם לצלוח את ההתחלה המאתגרת, ובעצם, למה צריך להתכונן כשפותחים עסק?

על כל השאלות האלה, ואחרות, המומחים שלנו לייעוץ עסקי, שייעצו וליוו מאות עסקים להצלחה, יספקו לכם תשובות בטוחות, מנוסות ומוכחות.

כשרוצים להצעיד עסק חדש להצלחה, לא מוותרים על ייעוץ של מומחה. אנחנו באור לעתיד, כחברה ייעוץ עצמאית הנבנית מהצלחת לקוחותיה, נעניק לכם את הכלים והמפתחות החיוניים להצלחתכם העסקית, במסירות, באחריות ובמקצועיות ללא תחרות. 

ייעוץ שיווקי

להפוך למבוקשים בשוק עתיר מתחרים: ייעוץ שיווקי לעסקים באור לעתיד

בעלי עסקים רבים נתקלים בתופעה הזו: הם עובדים כמו שצריך, המוצר או השירות שלהם מצויין – והלקוחות פשוט לא מגיעים, או לא מגיעים בקצב שמאפשר לעסק לפרוש כנפיים ולהמריא. במצבים כאלה (ורצוי עוד בטרם מתגלה בעיה), חיוני לעשות ניתוח נכון של הצרכים השיווקיים של העסק ולהתאים לו את הפתרונות הנכונים והאפקטיביים שיביאו לביקוש גבוה יותר לשירותים ולמוצרים של בית העסק.

בעידן רווי פתרונות שיווקיים כשלנו, חשוב לכל עסק להיות ממוקד ולקבל את ההחלטות בנושאי שיווק על סמך מידע מוצק וניתוח מקצועי של השירות/מוצר שמציע בית העסק, תנאי השוק ופלח הלקוחות הרלבנטי. ההחלטה באיזו דרך באילו פלטפורמות לפרסם את בית העסק היא קריטית להצלחה, וההחלטה הזו חייבת להתקבל בהתבסס על היכרות מעמיקה ומעודכנת עם פתרונות הפרסום והשיווק החמים והיעילים.

להבין את השוק, לפעול נכון עבורכם

המומחים לשיווק של אור לעתיד יעזרו לכם לנתח ולהבין את הצרכים השיווקיים של העסק שלכם, יתוו עבורכם תוכנית ברורה לקידום ושיווק העסק, ויחסכו מכם זמן וממון רבים אשר עלולים להתבזבז בחיפוש וביישום פתרונות שיווק לא נכונים עבור העסק שלכם.

כחברת ייעוץ שמציעה סל שירותים נרחב לעסקים, הייעוץ השיווקי באור לעתיד נעשה מתוך הבנה מקצועית של כלל מאפיניי פעולת העסק. כשאנחנו בונים תוכנית שיווקית עבורכם, אנחנו לוקחים בחשבון את כלל המשתנים הרלבנטיים, ומתאימים את הפתרון המיטבי עבורכם.

ייעוץ פיננסי

תכנון נכון, בקרה קפדנית ואיתנות כלכלית של העסק: ייעוץ פיננסי לעסקים באור לעתיד 

ניהול נכון של האספקטים הפיננסיים של העסק הוא מומחיות קריטית ביותר להצלחתו של כל עסק. לא חשוב במה אתם עוסקים, חיוני ביותר שניתוח מצבו הפיננסי של העסק, התחייבויותיו והתכנון שלו לטווח הקצר, הבינוני והארוך ייעשו באופן המדוייק והאחראי ביותר.

כדי לאפשר לעסק שלכם לממש את הפוטנציאל שלו, למצל את ההזדמנויות ולצמוח בביטחון לאורך זמן, חשוב שתקבלו החלטות על סמך מידע מדוייק הנשען על כלי בקרה מהימנים במאה אחוז. אנחנו באור לעתיד נעניק לכם את הייעוץ והליווי הפיננסיים המעולים ביותר, כך שתדעו בכל רגע, כל הזמן, מהו מצבו הפיננסי של העסק. בלי הפתעות, בלי משברים.

לצלוח את אתגר ההתחלה, לנהוג בביטחון דרך שינויים והתפתחויות

עסקים לא מעטים בישראל, עד עשרות אחוזים, אינם שורדים את השנים הראשונות לאחר ההקמה. במקרים רבים מדובר במפח נפש שניתן למנוע מראש בעזרת תכנון יסודי וחכם, הלוקח בחשבון את מכלול התנאים והמרכיבים של פעולת העסק, בדגש על התכנון והאיתנות הפיננסית לאורך זמן, בהתחשב באתגרים הצפויים.

כחברת ייעוץ בעלת התמחות וניסיון של שנים ארוכות במתן ייעוץ פיננסי מוצלח ומקדם לאלפי עסקים בישראל, למקצוענים שלנו יש את הידע והמומחיות לצד הניסיון והראיה המקיפה לצייר עבורכם את המפה הבדוקה להצלחה עסקית.

כשמדובר בהצלחת העסק שלכם, לא לוקחים סיכונים מיותרים ולא סומכים על המזל. פונים למומחים של אור לעתיד לייעוץ פיננסי, כדי שתוכלו לצמוח בביטחון ובשקט.

ייעוץ ארגוני

להגדיר מטרות ויעדים ברורים ולגייס את העסק כולו להצלחה: ייעוץ ארגוני באור לעתיד

כמו בחיים כך בעסקים: ההרגלים שלנו הופכים לטבע, ואנו מתקשים לבחון את יעילותם ונחיצותם. כשמדובר בעסק, יחד עם זאת, לאופרציה שפועלת באופן לא מתואם ולא מיטבי עלולה להיות השפעה הרסנית הן על האווירה והן על שורת הרווח.

כדי לוודא שתהליכי העבודה בעסק שלכם פועלים באופן זורם, באופן שמביא לידי ביטוי את היכולות האמיתיות של העסק שלכם ובאופן שאינו מבזבז משאבים נחוצים, חשוב שתקבלו ייעוץ ארגוני מאת מומחים לניהול וייעוץ עסקי. לעיתים כמה שינויים פשוטים בהרגלי העבודה וברמת התיאום בעסק יכולים להגביר באופן דרסטי את הפריון, את היעילות – וגם את תחושת ההדדיות והשותפות בין העובדים (וכמובן הבעלים).

להיות ראשונים בשוק שמתגמל הסתגלות מהירה

בין אם מדובר בישרות חדשני שאתם יכולים לתת או בפישוט תהליכים בירוקרטיים פנימיים, שיפור מתמיד של תהליכי העבודה בעסק שלכם יבטיח שתמיד תהיו צעד אחד לפני המתחרים. בשוק כלכלי מקומי וגלובלי שעובר תמורות משמעותיות וחייב להתאים את עצמו כל הזמן למציאות המשתנה, פיתוח תרבות ארגונית של הפקת לקחים ושיפור תהליכים הוא חובה לכל עסק שרוצה להצליח לאורך זמן.

אנחנו באור לעתיד סייענו לאלפי עסקים לשפר ולהדק את תהליכי העבודה הארגוניים. המומחים שלנו לניהול וייעוץ עסקי יעניקו גם לעסק שלך את עליית המדרגה הארגונית בדרך לתהליכי עבודה יעילים יותר, רווחיים יותר, ונעימים יותר לכל בעלי התפקידים בעסק.

ייעוץ אסטרטגי

להגדיר את מטרות העסק– ולעבוד בצורה היעילה ביותר כדי להשיג אותן. הייעוץ האסטרטגי של אור לעתיד

בכל עסק ובכל חברה, רכיב קריטי מההצלחה הוא היכולת להגדיר באופן מדוייק את מטרות החברה, לערוך שינויים והתאמות במטרות האלה על פי ההתפתחויות והטרנדים בשוק, ולהתוות את הדרכים הטובות ביותר להשיג את המטרות האלה תוך שימוש אפקטיבי במשאבים וביכולות העומדים לרשות העסק.

כחלק מהעיסוק בניהול השוטף של העסק לעיתים אנו מאבדים את התפיסה המוצקה של מטרות העסק: חשיבה אופרטיבית תופסת את מקומה של חשיבה אסטרטגית, וכך אנו עלולים לא רק להחמיץ הזדמנויות מצויינות, אלא לא לשים לב שאנחנו פועלים שלא בהתאם למטרות שהגדרנו עבור העסק, ובאופן שלא מקדם אותנו למקום שבו אנו שואפים להיות.

לשמור על גמישות, לעבוד על פי תוכנית

כדי לשמור על כך שהעסק יתקדם בהתאם לשאיפות שלנו, עלינו לבצע תהליכי בדיקה ובקרה קפדניים ותכופים. כחלק מתהליכים אלה, חשוב שנבחן לא רק את פעולת העסק ביחס למטרות שלו, אלא גם את ההתפתחויות בשוק שבו אנו פועלים, כדי שנוכל לבצע התאמות בזמן מהיר ביותר, מבלי להישאר מאחור.

כמומחים לייעוץ עסקי בעלי ותק של שנים ארוכות במתן ליווי וייעוץ לאלפי עסקים וחברות בישראל, המומחים של אור לעתיד יסייע לכם לאתר את החולשות בפעולת העסק, להבין ולנסח בצורה המיטבית את התנאים שבתוכם אתם פועלים ולדאוג שחזון העסק יישאר עדכני, תוך שהמנגנון העסקי פועל בצורה מתואמת ואפקטיבית כדי להגשים את החזון הזה.

בסביבה רוויית תחרות, הזדמנויות והתפתחויות, כל עסק ששואף להצלחה חייב להסתייע במומחים לאסטרטגיה עסקית. גם בנוף שעובר שינויים והתפתחויות חדשות כל הזמן, אנחנו באור לעתיד נשמור שתישארו על הדרך להצלחה. 

ייעוץ עסקי - אור לעתיד