מחפשים בית במחיר למשתכן ? מתחדשים בתמ"א 38 או עומדים לקחת חלק בפינוי-בינוי? אור לעתיד מתמחים בשמירה על האינטרסים שלכם מול הבנק למשכנתאות

נטילת משכנתא לשם קניית דירה היא אחד הצעדים הכלכליים המורכבים והמשמעותיים ביותר בחיי כל משפחה. כדי להצליח, כדאי להתכונן היטב: להבין את המשתנים הרבים הכרוכים בנטילת משכנתא, כמו יכולת ההחזר, הריבית השנתית,המסלול וסכום המשכנתא הנכונים, ועוד. הסיבה לכך פשוטה: שינויים קטנים בכל אחד מהאספקטים של המשכנתא יכול להיות בעל השלכות מרחיקות לכת על איכות החיים שלכם ומצבכם הכלכלי שנים ארוכות קדימה.

כשאתם עומדים בפני נטילת משכנתא וקניית נכס בפרוייקט מגורים במחיר למשתכן,דירה במסגרת פינוי-בינוי, או כחלק מתמ"א 38, חוסר הבקיאות וההתמצאות בתחום יכולה להוות פתח לשלל בעיות וסיכונים ("מדד תשומות הבניה" המוכר הוא רק קצה הקרחון) שמחייבים ליווי של מומחה לתחום. כזה שמכיר את ענף המשכנתאות לאורך ולרוחב ויידע להוליך את אתכם בביטחה להגשמת החלום: דירה משלכם. 

אנחנו, באור לעתיד, מתמחים בשמירה על האינטרסים של רוכשי הדירות ונוטלי המשכנתאות בהליך נטילת משכנתא וקניית דירה. נשמח לסייע גם לכם להגיע לבית החלומות באופן הבטוח והחסכוני ביותר בכסף ובזמן.  

למזער סיכונים, למקסם אפשרויות

בעסקה מול קבלן, בין אם מדובר בפרוייקט מחיר למשתכן, בתמ"א 38 או בפינוי בינוי, הצעד הנבון והאחראי הוא להיעזר בשירותיהם של מומחים לענף, שלהם הידע הפיננסי, המשפטי והתכנוני הנדרש כדי לתת את הליווי האיכותי ביותר. אנחנו באור לעתיד נסייע לכם בבחירת ובהשגת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם ובהבטחת האינטרסים שלכם בחוזה מול הבנק

כמשרד מוביל בתחום הייעוץ הפיננסי, עם התמחות ארוכת שנים בייעוץ מקיף למשכנתאות, אנחנו באור לעתיד מציעים ללקוחותינו ליווי צמוד בכל שלבי נטילת המשכנתא, מאת צוות מומחים מובילים לפיננסים ובליווי עורך דין המומחה בנדל"ן.

אור לעתיד: הביטחון של מומחה לצידך 

אנחנו, באור לעתיד, לא עובדים בשביל הבנקים, הקבלנים או כל גוף אחר. אנחנו עובדים אך ורק בשביל הלקוחות הפרטיים שלנו, ומטרתנו האחת היא לסייע להם לממש את חלום הדירה בעלויות הנמוכות ביותר ובמינימום טרחה וסיכון.

כמשרד המתמחה בייעוץ פיננסי לעסקים ופרטיים, וכגוף בעל מוניטין בתחום הייעוץ הפיננסי בישראל, לאור לעתיד יש את המשאבים והידע מצד אחד, וכושר המיקוח מצד השני כדי להשיג עבורכם את המשכנתאות הטובות ביותר במחירים הטובים ביותר, על בסיס הבנה מדוייקת של הצרכים והיכולות הכלכליות שלכם.

כשאתם ניגשים לקבל משכנתא ולקנות דירה מקבלן, בפרוייקט חדש, פרוייקט פינוי בינוי, תמ"א 38 או במסגרת מחיר למשתכן, אנחנו נגייס את מלוא הידע המקצועי שלנו והמומחיות הייחודית שלנו בשוק המשכנתאות והייעוץ הפיננסי בישראל כדי שלכל אורך התהליך האינטרסים שלכם יישמרו, כולל ליווי משפטי ופיננסי לכל צעד בנטילת המשכנתא וחתימה על חוזים והסכמים.

עם אור לעתיד לצידכם, אתם יכולים להתקדם לעבר החלום בביטחון ובשקט. מטפלים בכם הטובים ביותר. 

ליווי משכנתאות בפרוייקטים חדשים - אור לעתיד